Dostawa i płatności - Sofora - Sklep z suplementami Legnica , suplementy diety, odżywki

Dostawa i płatności

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, Pocztex, Inpost.
Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w naszym salonie, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.

Formy dostawy:

Odbiór osobisty – 0zł

Zamówione produkty możesz odebrać w naszym salonie pod adresem:
Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 2

59-220 Legnica

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.
Pamiętaj, aby poczekać na potwierdzenie możliwości odebrania zamówienia.

DPD – 16zł

POCZTEX – do 2 kg 12,90, 2-5 kg 16zł, 6-20kg 19zł
INPOST: 16zł

Przesyłka kurierska

Zamówienie realizujemy po zaksięgowaniu należności na koncie. Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania.

Przesyłka kurierska – za pobraniem +5zł

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki. Jeśli zdecydujesz się na wybór przesyłki kurierskiej pobraniowej, zapłacisz za nią bezpośrednio kurierowi. Do tej formy dostawy doliczona jest opłata pobraniowa 5zł.

Formy płatności:

1. Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).
W sklepie internetowym Sofora możesz zapłacić za zamówienie płatnością online – przelewem, kartą płatniczą lub kredytową. Płatność online zawsze realizowana jest za pośrednictwem serwisu https://tpay.com/

Serwis tpay.com umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu tpay.com . Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

2. Płatność z pobraniem
Wybierając formę płatności „płatność przy odbiorze”, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.
Upewnij się, że podany adres w procesie zamówienia jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Twojej paczki.

3. Przelew tradycyjny
Płatności można dokonać przelewem tradycyjnym. Informację o numerze konta bankowego otrzymasz po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.
Numer konta: 10 1090 2082 0000 0001 1189 2392 (Bank Zachodni WBK SA)

X